• Свеж
моќ алатка батеријата,се Сретна 36V 2000mAh,Li-ion, 6.25453,6.02177.86,60217786,AHS 36 V,625453000,BHA36LTX

моќ алатка батеријата,се Сретна 36V 2000mAh,Li-ion, 6.25453,6.02177.86,60217786,AHS 36 V,625453000,BHA36LTX

Проценките:
DEN 1495.20

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
Се сретнале 36
Напон:
360V
Големина:
116.5*74.5*68.5
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Тежина:
700g
Тип:
Li-Ion
Примена:
моќ алатка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!