• Свеж
Замена Оптички Диск Faceplate DVD Рамки За Леново B40-30 B40-70 Серија

Замена Оптички Диск Faceplate DVD Рамки За Леново B40-30 B40-70 Серија

Проценките:
DEN 288.00

Стока
Достапно.

Детали

Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KHY
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B40-30 B40-70
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!