• Свеж
85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот со Две-копчето Примачот за Апарати Портата гаражни врати

85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Предавателот со Две-копчето Примачот за Апарати

Проценките:
DEN 310.08

Стока
Достапно.

Детали

Канал:
1
Бренд Име:
ВЕК AOKE
Пакет:
No
Број На Модел На:
220V-1ch
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
315mhz /433mhz

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!