• Свеж
вбризгување на инјектор за FORD АВСТРАЛИЈА БИК Салон (DN, ДП) 3.0 јас . FORD САД EXPLORER (U2) 5.0 4WD OEM: # 0280155715

вбризгување на инјектор за FORD АВСТРАЛИЈА БИК Салон (DN, ДП) 3.0 јас . FORD САД EXPLORER (U2) 5.0 4WD OEM: 0280155715

Проценките:
DEN 290.16

Стока
Достапно.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Ford Модел:
Бик X
Бренд Име:
SAFIL

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!