• Свеж
T10 3014 57SMD Led диоди Дење Работи Светло за Магла Светлина Canbus Бесплатно Декодирање 12V-24V

T10 3014 57SMD Led диоди Дење Работи Светло за Магла Светлина Canbus Бесплатно Декодирање 12V-24V

Проценките:
DEN 316.80

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Led Чип Производител:
Кри
Wattage:
5W
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!