• Свеж
РК-12 SI4463 безжична микроконтролерски сериски, 433 голем дострел, 1000M со антената за Bluetooth

РК-12 SI4463 безжична микроконтролерски сериски, 433 голем дострел, 1000M со антената за Bluetooth

Проценките:
DEN 90.96

Стока
Достапно.

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!