• Свеж
за Makita Maka 24V 3000mAh моќ алатка на батерија 193127-4,193128-2,193130-5,193131-3,193736-9,193737-7,193739-3,2420,B2417,B2430

за Makita Maka 24V 3000mAh моќ алатка на батерија 193127-4,193128-2,193130-5,193131-3,193736-9,193737-7,193739-3,2420,B2417,B2430

Проценките:
DEN 2520.00

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
МАК-24VA
Големина:
121.5*86.4*130.3mm
Тежина:
1450g
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Бренд Име:
C&P
Тип:
NI-МЗ
Напон:
24V

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!