• Свеж
ИГЛА ПЛОЧА РЕДОВНИ 11930 - БЕЛА PFAFF ВИКИНГ SL34 SL34D SL234D 234D 1900 7234 #11930

ИГЛА ПЛОЧА РЕДОВНИ 11930 - БЕЛА PFAFF ВИКИНГ SL34 SL34D SL234D 234D 1900 7234 11930

Проценките:
DEN 407.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
Домашна употреба

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!