• Свеж
HANDLEBAR целосна карбонски влакна патот автомобил велосипед матични thighed едно парче се справи со ЈАГЛЕРОД HANDLEBAR

HANDLEBAR целосна карбонски влакна патот автомобил велосипед матични thighed едно парче се справи со ЈАГЛЕРОД HANDLEBAR

Проценките:
DEN 1295.04

Стока
Достапно.

Детали

боја:
400x90mm, 400x100mm, 400x120, 420x100mm, 420x90mm, 420x110mm, 420x120mm, 440x90mm, 440x100mm, 440x110mm, 440x120mm, 400x110mm
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Употреба:
Патот Велосипеди
is_customized:
Yes
Ширина:
401 - 500mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
PuraRaza
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!