• Свеж
не logp целосна карбонски влакна 26 29er тешко планински велосипед mtb вилушка Јаглерод седло / јаглерод рамка / seatpost / Рачка

не logp целосна карбонски влакна 26 29er тешко планински велосипед mtb вилушка Јаглерод седло / јаглерод рамка / seatpost

Проценките:
DEN 1727.52

Стока
Достапно.

Детали

Големина На Тркало:
12-16 инчен
Матични Големина:
29
Употреба:
Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
суспензија:
No
Должина На Ножот:
1
Материјал:
јаглерод
Бренд Име:
PuraRaza
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Број На Модел На:
1
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
Тип:
Пролет Вилушка (Низок степен на пренос Не-амортизацијата)
Големина На Тркало:
26/29

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!