• Свеж
10 до 100ml G1WY-100 Дното цена полу-автоматска еден пневматски течни пополнување на машина

10 до 100ml G1WY-100 Дното цена полу-автоматска еден пневматски течни пополнување на машина

Проценките:
DEN 9600.00

Стока
Достапно.

Детали

Извор На Енергија:
Електричен
Запечатување Должина:
сертификација:
CE
Тип:
Застане / Табела
Бренд Име:
JL
Број На Модел На:
G1WY-100
Со Вакуум Торба:
No
Број На Модел На:
G1WY-100
сертификација:
CE
Тип:
Пополнување на машина
Управувано од лице тип:
пневматски
Состојба:
Нови
Автоматско одделение:
Полу-Автоматски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пополнување на ветер:
20-45bottle/мин
Пополнување Опсег:
10 до 100ml

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!