• Свеж
Netzsch термичка експанзија инструмент додатоци / термичка експанзија инструмент заптивка/тркалезна плоча

Netzsch термичка експанзија инструмент додатоци / термичка експанзија инструмент заптивка/тркалезна плоча

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Класификација:
Лабораториска Опрема За Греење
Број На Модел На:
JYY-0805
Бренд Име:
TATETS
Големина:
8*0.5mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!