• Свеж
Нови пристигнување 700C Патот велосипед 3K / UD / 12K целосна јаглерод влакна предници Фиксна Опрема велосипед јаглерод предници Песна велосипед јаглерод пред предници

Нови пристигнување 700C Патот велосипед 3K / UD / 12K целосна јаглерод влакна предници Фиксна Опрема велосипед јаглерод

Проценките:
DEN 1031.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
3K мет, 3k СЈАЈНИ, UD МЕТ, ud сјајни, 12k МЕТ, 12K сјајни
Големина На Тркало:
12-16 инчен
Употреба:
BMX,Патот Велосипеди
Матични Големина:
28.6
суспензија:
No
ОДГОВАРА ЗА:
V Кочница
Материјал:
јаглерод
Должина На Ножот:
Е 36,5
Бренд Име:
PuraRaza
Број На Модел На:
1
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
Големина На Тркало:
700cc

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!