• Свеж
Goldfox Ултра Тенок Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај За iPhone 7 6 6s Плус PowerBank Полнење Случај Маска за iPhone 6 7 6s

Goldfox Ултра Тенок Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај За iPhone 7 6 6s Плус PowerBank Полнење Случај Маска

Проценките:
DEN 659.52

Стока
Достапно.

Детали

Функција:
моќ случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7
Бренд Име:
GOLDFOX
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
TPU+PC
SKU:
A1677/A1678@#weihao
Функција:
Батерија Полнач Случаи За iPhone
Клетка:
Li-Полимер Батерија
Капацитет (mAh) 1:
2500mah за iphone 6/6s/7
Капацитет (mAh) 2:
3700mah за iphone 6s плус / 6 Плус /7 Плус

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!