• Свеж
61mm 51mm Универзален Мотор Издувни Цевки Модифицирани Карбонски Влакна GP Пригушувач Трки За R6 S1000RR CBR500 ZX-6R Z900 GSXR600 R1

61mm 51mm Универзален Мотор Издувни Цевки Модифицирани Карбонски Влакна GP Пригушувач Трки За R6 S1000RR CBR500 ZX-6R

Проценките:
DEN 1728.48

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Royal Enfield
Motobike Направи:
Универзална
Материјал Тип:
карбонски влакна и нерѓосувачки челик
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0.01inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1cm
Име На Модел:
универзално
Специјални Функции:
издувните закачалка
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
1cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!