• Свеж
10pcs 300*6MM 14W КОЧАН LED Лента, Светлата за DC 12V Чип На Одборот Бар Осветлување Извор за Автомобил Затворен Отворено Светилки 30CM 1000LM Сијалица

10pcs 300*6MM 14W КОЧАН LED Лента, Светлата за DC 12V Чип На Одборот Бар Осветлување Извор за Автомобил Затворен Отворено

Проценките:
DEN 679.92

Стока
Достапно.

Детали

Wattage:
300x6mm 10pcs
боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Моќ Толеранција:
4%
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Напон:
DC 12-14V
Повод:
Спална соба
Бренд Име:
sumbulbs
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Зрак Агол(°):
120°
Просечен Живот (часот):
50,000
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел:
3020
База Тип:
КОЧАН LED ЛЕНТА
Обликот:
КОЧАН LED Лента
Должина:
300mm
Име на производ:
КОЧАН LED Лента Светлина
Големина:
300*6mm
КОЧАН Моќ:
14w
Емитуваат Боја:
Топло/ Ладно бела
Материјал:
Алуминиум-легура & Силиконска гума
Тежина:
0.01kg
Прозрачна ефикасност:
>100lm/w
Примена:
DIY LED Светла, Автомобил светла, внатрешна/ надворешна светла
LED OEM/ ODM:
на располагање
led гаранција:
2 години

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!