• Свеж
Gardlilac Сина Краток враќањето дома Фустан со Applique Sequin Коленото-Должина на А-Линија без Ракави враќањето дома Матура Матура се Облекуваат

Gardlilac Сина Краток враќањето дома Фустан со Applique Sequin Коленото-Должина на А-Линија без Ракави враќањето дома

Проценките:
DEN 1919.76

Стока
Достапно.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W, 22
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
1103a
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Sequined,Appliques
Бренд Име:
Gardlilac
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Тип На Објект:
краток фустан враќањето дома
Силуета:
А-Линија
Должина На Ракав:
Без ракави
Декорација:
apploique sequin
облека де соаре manche longue:
Abendkleider
vestito da сера:
vestidos де lentejuelas fiesta 2017
Партија фустани:
gece elbisesi
Пром Фустан:
Се облекуваат за Матурска
посебен повод фустани:
vestidos став феста
Слика Тип:
реалната слика

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!