• Свеж
10pcs/многу Нов BQ24725RGRR BQ24725 BQ725 QFN-20 Чипсет

10pcs/многу Нов BQ24725RGRR BQ24725 BQ725 QFN-20 Чипсет

Проценките:
DEN 133.20

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
TQFP
Бренд Име:
FSXSEMI
Број На Модел На:
BQ24725RGRR
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!