• Свеж
2017 нов дизајн модерно модуларен кујната кабинет прилагодено лак кујнски мебел што може да се направи designe за слободни

2017 нов дизајн модерно модуларен кујната кабинет прилагодено лак кујнски мебел што може да се направи designe за

Проценките:
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
LB27
Тип:
кујната кабинет
Вратата Материјал:
Лак
Carcase Материјал:
влага доказ одбор или иверица
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
База Кабинет Тип:
Вратата & Фиока База Кабинети
Додатоци:
Се Справи & Knob,Зглоб,Пети Удар,Отпад Сад
Kickboard:
алуминиум или цврсти
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!