• Свеж
2 парчиња HSP Надградба Делови 108015 08046 Универзална Dogbone Вози Вратило Заеднички За 1/10 РК 4WD Off Road Чудовиште Камион 94108 Резервни Делови

2 парчиња HSP Надградба Делови 108015 08046 Универзална Dogbone Вози Вратило Заеднички За 1/10 РК 4WD Off Road Чудовиште

Проценките:
DEN 124.32

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
HobbyPark
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
108015
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Dogbone Вратило Заеднички

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!