• Свеж
нова мода сребро класичен розова зголеми цвет девојка фоб џеб види ѓердан синџир час трговија на големо купувачот ниска цена antibrittle

нова мода сребро класичен розова зголеми цвет девојка фоб џеб види ѓердан синџир час трговија на големо купувачот

Проценките:
DEN 107.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0.028 m
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Трендафил
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00257
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
2.8 cm
Случај Дебелина:
0.9 cm
Синџир должина:
80см
Нето тежина:
24g
Нови:
роуз се види џеб
вид:
слика
Стил:
моден види
Движење:
Кварц
боја:
Сребро.

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!