• Свеж
HSP Надградба Делови 166021 06042 Алуминиум Задните Пониски Рака За 1/10 РК Автомобил Сина Off Road Кабриолет 94166

HSP Надградба Делови 166021 06042 Алуминиум Задните Пониски Рака За 1/10 РК Автомобил Сина Off Road Кабриолет 94166

Проценките:
DEN 132.00

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
166021
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Задните Пониски Рака

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!