• Свеж
HSP Надградба Делови 122004 Легура на Алуминиум Шок Апсорбер За 1/10 Скала Himoto РК Автомобил На Патот Резервни Делови 94122 XSTR МОЌ

HSP Надградба Делови 122004 Легура на Алуминиум Шок Апсорбер За 1/10 Скала Himoto РК Автомобил На Патот Резервни Делови

Проценките:
DEN 252.48

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
122004
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!