• Свеж
HSP 04001 03601 Алуминиумска Шасија Метал За ЕП РК 1/10 Off Road Кабриолет Чудовиште Камион 94107 94111 BRONTOSAURUS XSTR Надградба Делови

HSP 04001 03601 Алуминиумска Шасија Метал За ЕП РК 1/10 Off Road Кабриолет Чудовиште Камион 94107 94111 BRONTOSAURUS

Проценките:
DEN 268.08

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Број На Модел На:
04001
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
алуминиумска шасија

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!