• Свеж
2017 нов дизајн модерно модуларен кујна единица прилагодено дизајн направени лак кујната кабинети кварцен камен counter

2017 нов дизајн модерно модуларен кујна единица прилагодено дизајн направени лак кујната кабинети кварцен камен counter

Проценките:
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
LB30
Тип:
лак кујната кабинети
Вратата Материјал:
Лак МДФ база материјал
Carcase Материјал:
влага доказ одбор или иверица
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
База Кабинет Тип:
Вратата & Фиока База Кабинети
Додатоци:
Се справи & Knob,Зглоб, Удар одбор
Kickboard:
Алуминиум легура
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!