• Свеж
4PCS HSP Надградба Делови 02114 102004 Алуминиум Легура Шок Апсорбер Сет За 1/10 РК Автомобил На Патот 94102 Алуминиумски Делови

4PCS HSP Надградба Делови 02114 102004 Алуминиум Легура Шок Апсорбер Сет За 1/10 РК Автомобил На Патот 94102 Алуминиумски

Проценките:
DEN 252.48

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Виолетова, Сина
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
102004
Технички параметри:
Вредноста 4
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Легура Шок Апсорбер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!