• Свеж
1 Сет HSP Алуминиум Издувни Цевки, Цевки 102009 02124 РК HSP 1:10 Надградба Дел

1 Сет HSP Алуминиум Издувни Цевки, Цевки 102009 02124 РК HSP 1:10 Надградба Дел

Проценките:
DEN 197.28

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
102009 (02124)
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Мотори
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Издувна цевка
Надградба На Делови/Додатоци:
Издувна цевка
Четири тркала Атрибути:
Издувна цевка
За Возило Тип:
Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!