• Свеж
ниска цена и добар квалитет нова мода сребро класичен симпатична цвет девојка фоб џеб види ѓердан со синџир час antibrittle

ниска цена и добар квалитет нова мода сребро класичен симпатична цвет девојка фоб џеб види ѓердан со синџир час antibrittle

Проценките:
DEN 107.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0.028 m
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
девојка
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00253
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
2.8 cm
Случај Дебелина:
0.9 cm
Синџир должина:
80см
Нето тежина:
24g
Нови:
класичен девојка види џеб
вид:
слика
Стил:
моден види
Движење:
Кварц
боја:
Сребро.

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!