• Свеж
НОВ Висок квалитет на СТАРТЕР МОТОР ОДГОВАРА ЗА Хонда CB400 1992-1998

НОВ Висок квалитет на СТАРТЕР МОТОР ОДГОВАРА ЗА Хонда CB400 1992-1998

Проценките:
DEN 1848.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Мотоцикл Стартер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
10.2cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
CB 400 Стартер мотор
Објектот Тежина:
1.2kg
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
10.2cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Напон:
12
Ротација:
CW
Број на Заби:
9
Опрема OD:
0.465 во / 11.8 mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!