• Свеж
2 парчиња/многу HSP 122017 РК 02157B Алуминиум Врски Надградба Делови 1:10 На Патот Автомобил CNC 94122 XSTR МОЌ Himoto Црвена Мачка

2 парчиња/многу HSP 122017 РК 02157B Алуминиум Врски Надградба Делови 1:10 На Патот Автомобил CNC 94122 XSTR МОЌ Himoto

Проценките:
DEN 99.36

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
122017
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Врски

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!