• Свеж
HSP Надградба Делови 166012 06067 Алуминиум Задните Исправена (L/R) РК Автомобил 1:10 4WD Резервни Делови Off Road Кабриолет BackWash 94166

HSP Надградба Делови 166012 06067 Алуминиум Задните Исправена (L/R) РК Автомобил 1:10 4WD Резервни Делови Off Road

Проценките:
DEN 189.36

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
166012 06067
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Задните Исправена (L/R)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!