• Свеж
Нови Фолија Washi Лента Јапонски Канцелариски 1.5*10meter Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Adhesiva Decorativa Обоени

Нови Фолија Washi Лента Јапонски Канцелариски 1.5*10meter Kawaii Scrapbooking Алатки Маскирање Лента Adhesiva Decorativa

Проценките:
DEN 39.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
G
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
manzawa
Име на производ:
Злато блокирање Washi Лента
Големина:
15mm*10m
Материјал:
Хартија
Употреба:
маскирање Пишување, пакување,декорација.стап

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!