• Свеж
10pcs/многу 28BYJ-48-5V 4 фаза Stepper Моторни+ Возачот Одбор ULN2003 за Arduino 5 x Stepper моторни +5x ULN2003 Возачот одбор

10pcs/многу 28BYJ-48-5V 4 фаза Stepper Моторни+ Возачот Одбор ULN2003 за Arduino 5 x Stepper моторни +5x ULN2003 Возачот

Проценките:
DEN 361.20

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
WeiKedz
Број На Модел На:
Stepper Мотор

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!