• Свеж
Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Јамаха FZR600 1989-1999

Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Јамаха FZR600 1989-1999

Проценките:
DEN 469.20

Стока
Достапно.

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
adjuser
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
147
Објектот Должина:
15cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!