• Свеж
2017 Новодојдени Познатиот Бренд Целосна Дијамант Луксузни Жените Види Дама Облечи Види Кристал Bling Кристал Алка Часовници, Женски

2017 Новодојдени Познатиот Бренд Целосна Дијамант Луксузни Жените Види Дама Облечи Види Кристал Bling Кристал Алка

Проценките:
DEN 450.96

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
БС пчела сестра
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Fa1109
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Дијаметар:
34mm
Бендот Ширина:
10мм
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!