• Свеж
Компатибилен со Spacelab Пулсот Oximeter монитор , Деца и Возрасни уво или Животинско јазик клип spo2 сензор.7pin,3m.

Компатибилен со Spacelab Пулсот Oximeter монитор , Деца и Возрасни уво или Животинско јазик клип spo2 сензор.7pin,3m.

Проценките:
DEN 744.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
7PIN
Број На Модел На:
D39-3 М2.5G
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
боја:
Сина или Сива
Compatibilities:
Spacelab
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
Дете и Возрасен уво или Животинско јазик клип

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!