• Свеж
Силна Убавина Половина Дами 3/4 Перика Со Headband Директно Синтетички Capless Целосно Губење на Жените Перики 10Colors

Силна Убавина Половина Дами 3/4 Перика Со Headband Директно Синтетички Capless Целосно Губење на Жените Перики 10Colors

Проценките:
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Детали

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
E-9297
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
густина:
150%

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!