• Свеж
За Suzuki SV650 SV 650 -2017 CNC Виткање со можност да биде продолжен / 147 Краток Спојки Кочница Држела 2 Стил

За Suzuki SV650 SV 650 -2017 CNC Виткање со можност да биде продолжен / 147 Краток Спојки Кочница Држела 2 Стил

Проценките:
DEN 674.64

Стока
Достапно.

Детали

боја:
147mm Црна, 147mm Сребро, 147mm Сина, 147mm Зелена, 147mm Титаниум, 147mm Портокал, 147mm Злато, 147mm Црвена
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
За Suzuki SV650 SV 650 2016-2017
Година:
2016-2017
Motobike Направи:
Suzuki
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Тип 1:
Количка За Проширување Држела
Објект Од Тип 2:
147mm Краток Лост
Точка 1:
CNC Кочница Држела
Точка 2:
CNC Спојки Држела
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
Мото Држела
Точка 3:
Мото Кочница Држела
Точка 4:
Мото Спојки Држела
Точка 5):
Количка за Проширување и 147mm Краток Лост
Item Type 5:
Држела

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!