• Свеж
iJDM CANBUS 7507 LED BAU15S PY21W Led Сијалица Светла За BMW 1 2 3 4 5 Серија X1 X3 X4 Х5, итн предното или Задното Пак Сигнал Светла

iJDM CANBUS 7507 LED BAU15S PY21W Led Сијалица Светла За BMW 1 2 3 4 5 Серија X1 X3 X4 Х5, итн предното или Задното

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Објектот Тежина:
50g/Pair
Име На Модел:
7507 PY21W BAU15S LED
Бренд Име:
iJDM
Интерфејс Тип:
BAU15S
BMW Модел:
X5
Х5-Година:
2010,2008,2009,2013,2012,2007,2011
Wattage:
8W
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Напон:
12V
Lumens:
1000
Гаранција:
Yes
Fitment-2:
за BMW 2007-13 1 Серија, 2014-до 2 Серија, 2006-08 & 2012-до 3 Серија
LED тип:
12SMD-3030 ЛЕР Висока Моќност LED
Достапни Боја:
6000K Белата/Избрана Црвена/Amber жолта
Го замени сијаличката големина:
CANBUS Грешка Слободни 7507 PY21W BAU15S LED
Производителот Дел Број:
Нема Грешка Предупредување, значи грешка слободни
За Автомобил Светилка:
За автомобил БМВ Задните Пак Сигнал Светла или Кочница/Опашка Светлина
Fitment-1:
За BMW 1 2 3 4 5 Серија X1 X3 X4 Х5, итн предното или Задното Пак Сигнал Li
Fitment:
За F22 F30 F32 2 3 4 Серија Пред Се Претвори Сигнал Светла
Осветленост Дел Број:
bau15s led Без Грешка и Не Хипер Флеш (Canbus) Blinker Светилки

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!