• Свеж
Клиентите Направени Цел BSHOU TANGHUANG 15+5

Клиентите Направени Цел BSHOU TANGHUANG 15+5

Проценките:
DEN 132.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Сребрена, Златна, Розово злато
Големина:
58mm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Број На Модел На:
5
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Тежина:
8g

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!