• Свеж
Чендлер Бесплатен превозот Панк Стил Благодат Мода/ platium Метал Геометриски Прст Прстени Мода Накит трговија на Големо Пад на Превозот

Чендлер Бесплатен превозот Панк Стил Благодат Мода/ platium Метал Геометриски Прст Прстени Мода Накит трговија на

Проценките:
DEN 68.16

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
опрема прстен
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Чендлер
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Едноставен/Small /Минималистички
Облик/Шема:
Геометриски
Малку Homme Накит:
Цветаат Цвет Цвет Bijoux
Pinkie Зглоб Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
прст пети прстен:
Accessary /Подароци
Продажба Метод:
Продажба На Мало Трговија На Големо Пад На Превозот
Еко-Пријателски:
Доведе & Nicke Слободни
Пол:
Жените/Женски/Girls/Љубовник
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!