• Свеж
iJDM BAU15S LED P21W Canbus LED Замена Светилки За BMW F22 F30 F32 2 3 4 Серија Задните Пак Сигнал Светла или Кочница/Опашка Светла

iJDM BAU15S LED P21W Canbus LED Замена Светилки За BMW F22 F30 F32 2 3 4 Серија Задните Пак Сигнал Светла или Кочница/Опашка

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
BMW Модел:
435i
Објектот Тежина:
50g/Pair
Име На Модел:
7507 PY21W BAU15S LED
Бренд Име:
iJDM
Интерфејс Тип:
BAU15S
Напон:
12V
435i-Година:
2014,2015
Wattage:
8W
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип На Објект:
Кочница Светла
Lumens:
1000
Гаранција:
Yes
LED тип:
12SMD-3030 ЛЕР Висока Моќност LED
Достапни Боја:
6000K Белата/Избрана Црвена/Amber жолта
Го замени сијаличката големина:
CANBUS Грешка Слободни 7507 PY21W BAU15S LED
Производителот Дел Број:
Нема Грешка Предупредување, значи грешка слободни
За Автомобил Светилка:
За автомобил БМВ Задните Пак Сигнал Светла или Кочница/Опашка Светлина
Fitment-1:
За BMW 2013-2016 F32/F33/F82 4 Серија
Fitment:
За BMW F22 F30 F32 2 3 4 Серија
Fitment-2:
Одговара 2014-up BMW F22 2 Серија, 2012-2015 BMW F30/F31/F80 3 Серијата

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!