• Свеж
ZDPARTS 1PCS Автомобил Предупредување за Итни случаи Допир Читање Светлина 4 LED За Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П5 Nissan Qashqai Juke X-trail T32

ZDPARTS 1PCS Автомобил Предупредување за Итни случаи Допир Читање Светлина 4 LED За Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6

Проценките:
DEN 89.28

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
3D
Модел:
Предупредување Марка
Објектот Ширина:
6.6cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
6.6cm
Бренд Име:
ZDPARTS
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
6.6cm
Име На Модел:
Yuedudeng
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
0.5cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!