• Свеж
5x7 плоштадот светлата сијалица 6x7inch правоаголна Теренски Пред Headlamp светилки drl Пак сигнал led камион светлина за Jeep Cherokee XJ

5x7 плоштадот светлата сијалица 6x7inch правоаголна Теренски Пред Headlamp светилки drl Пак сигнал led камион светлина

Проценките:
DEN 2346.24

Стока
Достапно.

Детали

Cherokee-Година:
1994,2015,2001,1996,1992,1998,1993,2000,1997,1991,1999,2014,1995
Објектот Дијаметар:
7inch
Материјал Тип:
црна умре-фрлија алуминиумски профил, хард-обложена PC леќа
Специјални Функции:
Светилки drl/Низок Зрак/Висока Зрачна/Претвори Сигнал
Бренд Име:
SKTYANTS
Име На Модел:
5x7 led светла
Објектот Тежина:
3kg
Jeep Модел:
Cherokee
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Животен век:
над 50000 часа
Водоотпорен:
IP67
Jeep Модел:
Cherokee
Лер Зрак Тип:
LED
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
6000
Опција зрак:
-30~60 Степен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!