• Свеж
Трговија на големо Должина 98cm Ширина 12mm Висок Квалитет Златна боја Бакар 1:1 Синџири Diy Накит Наоди 1 Парче(JM5415)

Трговија на големо Должина 98cm Ширина 12mm Висок Квалитет Златна боја Бакар 1:1 Синџири Diy Накит Наоди 1 Парче(JM5415)

Проценките:
DEN 126.96

Стока
Достапно.

Детали

Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
1.2cm
Производ Карактеристики:
12mm Линк Синџири
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
98cm
Број На Модел На:
JM5415(0C3)(0T9)(0G1)(3Z4)
Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
Length 98cm,Big Link 12mm,Small Link 8mm,Wire Thickness 1mm
Количина:
1 Парче
боја:
Висок Квалитет 16K Златна Боја
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!