• Свеж
QiAN SiMAi Нови Оригинални Вистински USB Полнење Одбор со Flex кабел & Микрофон за Xiaomi 3 М3 Mi3 телефон WCDMA /CDMA2000

QiAN SiMAi Нови Оригинални Вистински USB Полнење Одбор со Flex кабел & Микрофон за Xiaomi 3 М3 Mi3 телефон WCDMA /CDMA2000

Проценките:
DEN 150.72

Стока
Достапно.

Детали

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
3 М3 Mi3
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Вистински USB Полнење Одбор со Flex кабел & Микрофон
ОДГОВАРА ЗА:
Xiaomi 3 М3 Mi3 WCDMA / CDMA2000

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!