• Свеж
IRLZ14 ДА-220 (5pcs/многу)

IRLZ14 ДА-220 (5pcs/многу)

Проценките:
DEN 54.48

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
IRLZ14(5pcs/многу)
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Пакет:
да-220
Електронски Компоненти & Материјали:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!