• Свеж
10pcs / многу 160V220UF 220UF160V electrolytic кондензатори

10pcs / многу 160V220UF 220UF160V electrolytic кондензатори

Проценките:
DEN 75.12

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
160V220UF 220UF160V electrolytic кондензатори
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!