• Свеж
Уникатен Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Рачки Лист Антички Бронза Кујната Кабинет Копчиња На Мебел И Декоративни Knob Хардвер

Уникатен Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Рачки Лист Антички Бронза Кујната Кабинет Копчиња На Мебел И Декоративни

Проценките:
DEN 86.40

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Бронза, Црвена Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
MFYS
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
135
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!