• Свеж
15x17cm Portable Флеш Softbox Diffuser SpeedLight за Canon 580EX/430EX/550EX/540EZ/420EX/380EXn

15x17cm Portable Флеш Softbox Diffuser SpeedLight за Canon 580EX/430EX/550EX/540EZ/420EX/380EXn

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
No
Број На Модел На:
15x17cm Флеш Softbox Diffuser
Бренд Име:
ikacha
Главните Димензии:
15x17cm Флеш Softbox Diffuser
Применливи:
за canon
Тип:
softbox
квалитет:
A

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!